Kapcsolat Kapcsolat

KÉRDÉSE VAN? HíVJON MINKET: +36 (34) 348-578

AJÁNLAT KÉRÉS

Minden, ami fólia és tasak!

Nyitólap Szolgáltatások Rólunk Géppark Pályázatok Galéria Állásajánlat Kapcsolat

© 2015 All rights reserved Lászlópack Kft.

Mail: laszlopack@laszlopack.hu

facebook.com/laszlopack

2922 Komárom, Hrsz. 0403/34

+36 34 348-578

laszlopack@laszlopack.hu

youtube.com/laszlopack

Közreműködő szervezetek

Tanúsítványaink

Weboldal készítés: BitZona.hu

MEGRENDELÉS

KÜLDÉSE

Mail: info@laszlopack.hu?subject=Megrendelés Kapcsolat

A LÁSZLÓPACK Ipari, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. komáromi telephelyén egy Flexo nyomógépet vásárolt meg a Széchenyi 2020 program keretében elnyert 112,500 millió forintos támogatás segítségével.

ÁLLÁSAJÁNLAT

AKTUÁLIS MUNKALEHETŐSÉGEINK

Legyen egy dinamikusan fejlődő vállalkozás csapatának tagja!

A Lászlópack Kft. Magyarország piacvezető flexo nyomdaipari vállalata. Cégünk dinamikusan fejlődő komáromi telephelyére munkatársat keres az alábbi pozíciók betöltésére: Raktáros, anyagmozgató

Feladatok

    › Alapanyagok bekészítése, készárú átvétele a termelésből

    › Vevők raktári kiszolgálása

    › Raktárvezetővel való együttműködés

Elvárások:

    › legalább középfokú végzettség

    › munkabírás, terhelhetőség, precizitás,

            következetesség

    › csapatszellem

    › vezetőüléses targonca jogosítvány és gyakorlat

    › többműszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

    › versenyképes jövedelem

    › egyéb juttatások, munkába járás térítése

    › előrelépési lehetőség

Önéletrajzokat a következő címre várjuk: munka@laszlopack.hu

Tel: +34 348 578 hétköznapokon 10-14 óráig

RAKTÁROS, ANYAGMOZGATÓ

A Lászlópack Kft. Magyarország piacvezető flexo nyomdaipari vállalata. Cégünk dinamikusan fejlődő komáromi telephelyére munkatársat keres az alábbi pozíciók betöltésére: Segédgépmester (betanított munka)

Feladatok

    › nyomdai gépmester munkájának teljeskörű támogatása

Elvárások:

    › minimum középfokú vagy szakmunkás végzettsé

    › műszakos munkarend vállalása

    › precizitás

    › készség a csapatmunkára

    › egészségügyi alkalmasság

    (előnyt jelent bármilyen gépkezelésben való jártassá)

    › havi cafeteria

    › év végi bónusz

    › munkába járás térítése

SEGÉDGÉPMESTER (BETANÍTOTT MUNKA)